strona głównamapa stronydodaj do ulubionychwyślij znajomemu

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

Newsletter

 
 
 

Księgarnia internetowa

Kalendarz wydarzeń

<< Luty 2017 >>
NPnWtŚrCzPtSo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaKsięgarnie

Księgarnie

 • Centrum Książki

  21276072920ksie_070.jpg

  Wszystkie zapytania dotyczące podręczników prosimy kierować pod numer tel. (89) 527 44 20

  Zapraszamy też do naszej księgarni internetowej czytay.pl - zamawiaj przez Internet, odbieraj w księgarni, nie płać za przesyłkę!

  Centrum Książki

  10-959 Olsztyn
  ul. Plac Jana Pawła II 2/3

  Telefon: 89 527 30 44
  Fax: 89 523 44 21

  Godziny otwarcia:

  Pon-pt 9:00 - 19:00
  Sobota 10:00 - 16:00

  Opis ksiegarni:

  Centrum Książki to kompleks księgarń, które zajmują łączną powierzchnię użytkową 1 200 metrów kwadratowych, co czyni z niego największą księgarnią w regionie i jedną z największych w kraju. Zarówno pod względem zajmowanej powierzchni, jak i osiąganej wielkości sprzedaży. Centrum Książki prowadzi sprzedaż książek ze wszystkich dziedzin nauki, wiedzy i kultury, wydawnictw i pomocy szkolnych, pedagogicznych i edukacyjnych, multimediów, audiobooków, artykułów papierniczo-piśmiennych, szkolnych i biurowych, a także reprodukcji malarstwa i grafiki oraz wydawnictw kartograficznych. Posiada liczne działy książki technicznej oraz literatury fachowej. Dodatkowo na parterze znajduje się obszerny dział artykułów kreatywnych dla artystów różnych dziedzin sztuki. Książnica Polska prowadzi bezpośrednią współpracę handlową z blisko 200 wydawcami, dzięki czemu oferta książkowa naszych księgarń jest wyjątkowo bogata. Na życzenie klienta sprowadzimy każdą książkę, o ile jest dostępna w kraju. W sprzedaży posiadamy również e-czytnik firmy ONYX, a w wybranych księgarniach stoją egzemplarze pokazowe, do których klienci mają swobodny dostęp, dzięki czemu klient może zapoznać się z najnowszymi technikami w dziedzinie książki elektronicznej. Nasi księgarze chętnie opowiedzą o czytniku. Wystarczy zapytać. Natomiast na drugim piętrze budynku znajduje się klimatyczna Kawiarnia Literacka, w której często odbywają się spotkania autorskie, prezentacje, pokazy zdjęć, dyskusje.

  Już prawie ukończona jest rozbudowa Centrum Książki. Oficjalne otwarcie planowane jest na jesień tego roku. W nowej części poza poszerzeniem działalności księgarń będzie się również mieściło kino Awangadra, dobrze znane mieszkańcom Olsztyna.  

 • Księgarnia Popularnonaukowa

  21276073053ksie_038.jpg

  10-959 Olsztyn
  ul. Plac Jana Pawła II

  Telefon: 89 527 44 20
  Tel. Kom. 506 689 778

  Kierownik: Irena Łęczkowska

  Email: popnaukowa@ksiaznica.pl

  Godziny otwarcia:

  Pon-pt 9:00 - 19:00
  Sobota 10:00 - 16:00

  Zapraszamy też do naszej księgarni internetowej czytay.pl - zamawiaj przez Internet, odbieraj w księgarni, nie płać za przesyłkę!

  W Księgarni Popularnonaukowej znajdą Państwo świetnie zaopatrzone działy literatury specjalistycznej, wydawnictw naukowych i popularnonaukowych, informatyki, prawa, nauk ekonomicznych, socjologii, filozofii, wydawnictw lingwistycznych, albumów i książek motoryzacyjnych. Bogato rozbudowane działy książek historycznych, z dziedziny sztuki. Bardzo liczną grupę klientów księgarni stanowią nauczyciele akademiccy i studenci wyższych uczelni olsztyńskich. Specjalnie z myślą o nich, Księgarnia Popularnonaukowa posiada świetnie zaopatrzony dział podręczników akademickich. Dodatkowo od kilku lat prowadzone są cykliczne akcje promocyjne z myślą o studentach, opierające się na Studenkiej Karcie Rabatowej. Nie brakuje też takich akcji promocyjnych jak zwrot kosztów dojazdu do księgarni (w formie biletów MPK) lub rozdawanie kuponów na kawę lub herbatę do Kawiarni Literackiej, znajdującej się na II piętrze Centrum Książki. Wszystko po to, by nasi klienci czuli się wyjątkowo i chętnie do nas zaglądali. Ponieważ często klienci poszukują książek, które są trudnodostępne, staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i na życzenie klienta sprowadzamy tytuły, których nie ma aktualnie w księgarni.  

 • Salon Literacko-Prasowy

  21276073142ksie_012.jpg

  10-959 Olsztyn
  ul. Plac Jana Pawła II

  Telefon: 89 527 30 44

  Kierownik: Iwona Szczęśniewicz

  Email: literacka@ksiaznica.pl

  Godziny otwarcia:

  Pon-pt 8:00 - 19:00
  Sobota 9:00 - 16:00

  Zapraszamy też do naszej księgarni internetowej czytay.pl - zamawiaj przez Internet, odbieraj w księgarni, nie płać za przesyłkę!

  Salon Literacko-Prasowy, który wchodzi w skład księgarń Centrum Książki to raj dla miłośników dobrej literatury. Znajdą tu Państwo jednak nie tylko powieści, opowiadania i poezję. Kryminały, powieści psychologiczne, obyczajowe, romanse oraz wiele innych - wszystko, czego potrzebuje miłośnik czytania, znajduje się w naszej księgarni. W ofercie Salonu Literacko-Prasowego znajduje się również osobny dział podróżniczy, mapy ścienne, samochodowe specjalistyczne, topograficzne i wiele innych, atlasy, globusy (tradycyjne, podświetlane, czarne z kompletem kolorowej kredy - idealne do nauki), książki podróżnicze, przewodniki i oczywiście PRASA! Gazety codzienne, kolorowe czasopisma, pisma branżowe.

  Salon Literacko-Prasowy posiada również najbogatszy wybór jeśli chodzi o literaturę dla dzieci i młodzieży, kolorowani, książki z naklejkami i wiele innych.

  W Centrum Książki organizowane są często imprezy dla dzieci z udziałem autorów książek dziecięcych, warsztaty oraz gry i zabawy dla najmłodszych czytelników. Poza tym nasza księgarnia posiada najlepiej w Olsztynie zaopatrzony dział z audiobookami. Regały i stoły są rozstawione tak, by bez problemu przejechać między nimi wózkiem. A na wyższe piętra można dotrzeć windą. Serdecznie zapraszamy do naszej księgarni!
 • Salon Artykułów Papier-Biuro-Szkoła

  21276073326ksie_005.jpg

   

  10-959 Olsztyn
  ul. Placa Jana Pawła II 2/3

  Telefon: (089)-527-57-76

  Kierownik: Ewelina Bielak

  Email: salonpbs@ksiaznica.pl

  Godziny otwarcia:

  Pon-pt 09:00 - 19:00
  Sobota 10:00 - 16:00

  Zapraszamy też do naszej księgarni internetowej czytay.pl - zamawiaj przez Internet, odbieraj w księgarni, nie płać za przesyłkę!

  Opis ksiegarni:

  Salon Artykułów Papier-Biuro-Szkoła prowadzi sprzedaż artykułów papierniczo-piśmiennych, szkolnych i biurowych, a także reprodukcji malarstwa i grafiki, kart pocztowych oraz wielu innych. Ponadto posiada specjalny aneks dla artystów, plastyków, rzeźbiarzy oraz specjlaistów (geografów, kreślarzy, architektów), który ze szczególną dbałością o potrzeby bardziej wymagających klientów jest zaopatrywany jak najlepiej.
   

projektowanie stron www: OSI Go3.pl © 2010
projektowanie serwisów wwww